JelentkezésTájékoztatóTesztElérhetőségekOktatókGDPR

Tájékoztató (vállalási feltételek)Tanfolyam részeiTanuló jogaiKötelezettségekDíjak, kedvezmények, mutatók

Díjak, kedvezmények, mutatószámok

A tanfolyamok aktuális díjai (2020.07.01-tõl):

Kategória:   A; Akorl. A1 B
Elméleti oktatás:   ----- ------- 25.000,-
Gyakorlati óradíj:   ------ ------ 8.000 -

9

A jármûfenntartási költségek változása esetén az autósiskola a gyakorlati óra díját megváltoztathatja.

A tandíjak befizetése:

A képzõszerv a gyakorlati óradíjak többszöri részletben történõ befizetésére is lehetõséget nyújt.

Az elméleti képzés térítési díját a tanfolyam megkezdésekor kell megfizetni.

Az autósiskola kedvezményes akciót is meghirdethet.

A sikeres elméleti vizsgát tett tanuló - 20. életévéig - az elméleti tanfolyami és vizsga díjából 25.000 Ft-ot visszaigényelhet az államtól. Az igényléshez a befizetett összegekről igazolást adunk.

AKCIÓS KEDVEZMÉNY:

"B" kategória: Elsõre sikeres KRESZ vizsgázók részére

középiskolások részére - 6.000 Ft "IFJÚSÁGI KEDVEZMÉNY" a vezetési gyakorlat díjából +  csoportkedvezmény - 3 főtől - együtt jelentkezés esetén.

A VIZSGASZERÛ TESZT otthoni

gyakorlásához  INTERNETES hozzáférést és

online konzultációt

is biztosítunk.

A tanuló számára megfelelõ hónap megjelölésével regisztrálhat a www.ganzautosiskola.hu weblapon.

A gyakorlati oktatás térítési díja többszöri részletben is fizethetõ.

A tanfolyami díjakat a tanuló az autósiskola által biztosított „Készpénz-átutalási megbízás” elnevezésû nyomtatványon vagy banki átutalással fizeti be, és a bizonylatot bemutatja a képzõszerv illetékesének illetve gyakorlati oktatójának.

A vizsgadíjakat a tanuló (név és lakcím  megjelöléssel) az Autósikola bankszámlájára utalja, ahonnan vizsgára jelentéskor a Vizsgaközpont lehívja az összeget.

A közúti jármûvezetõi vizsgák díjai

Elméleti vizsgák

Számítógépes elméleti vizsga tárgyanként: 4.600 Ft

Gyakorlati vizsgák

Jármûkezelési vizsga (A1, A korl., A,): 4.700 Ft
Forgalmi vizsga (A1, A korl., A, B, B+E, C1, D1, C, C1+E, C+E, D1+E, D+E, Tr): 11.000 Ft

Mutatók:

2023. 4. negyedév                                                       2024. 1. negyedév

Vizsga Sikerességi Mutató (VSM):

Elmélet:               Forgalom:46,15%                                              Elmélet:           Forgalom:

Átlagos Képzési Óraszám (ÁKÓ):

ÁKK:                             348.000-

Az autósiskola képzésfelügyeletét ellátó felügyeleti szerv:

Építési és Közlekedési Minisztérium

1054 Budapest, Alkotmány u.5.

A jármûvezetõi engedély kiadásának feltétele a közúti elsõsegély-nyújtási ismeretek megszerzésének igazolása, amely egy elsõsegély-nyújtó tanfolyam elvégzésével, és azt követõen a Vöröskereszt helyi szervezeténél tett vizsgával szerezhetõ meg. Mentesülhet a vizsga alól az, aki a 31/1992. (XII. 19.) NM rendeletben foglaltaknak megfelelõ képesítéssel (igazolással) rendelkezik. A Vöröskereszt a vizsgáról igazolványt állít ki, melyet a tanulónak a vizsgaigazolás átvételekor a közlekedési felügyeletnél kell bemutatni.

A Kormányablak a sikeres forgalmi vizsgát követõen – a Vöröskereszt Igazolásának bemutatása után – kiállítja a Vezetői engedélyt.

A kiállításhoz szükséges az  alkalmassági orvosi igazolás is.

Webtárhely