JelentkezésTájékoztatóTesztElérhetőségekOktatókGDPR

Tájékoztató (vállalási feltételek)Tanfolyam részeiTanuló jogaiKötelezettségekDíjak, kedvezmények, mutatók

Kötelezettségek; Adatkezelési tájékoztató

A tanuló kötelezettségei:

A tanuló köteles a választott jármûkategória minimálisan kötelezõ óraszámait teljesíteni.

A gyakorlati órákra vezetésre alkalmas állapotban és öltözetben kell megjelennie.

Az oktató által adott utasításokat a tõle elvárható módon köteles végrehajtani.

Amennyiben a tanulóautó késik a gyakorlati oktatásról a tanuló köteles 30 percet várakozni a megbeszélt idõpontban és helyen, a tanuló késése esetén a tanulóautó köteles 30 percet várakozni. Foglalkozást lemondani - legkésőbb - a megadott időpont előtt 24 órával lehetséges.

Másik képzőszervhez történő távozáskor a tanuló köteles az estleges tartozását a képzőszerv felé rendezni, továbbá 8.000 Ft kezelési költséget megfizetni.

A képzõszerv kötelezettségei:

A képzõszerv köteles a tanuló részére a teljes képzési szolgáltatáshoz elõírt feltételeket biztosítani.

A képzõszerv köteles az oktatási idõpontokat a lehetõségekhez mérten a tanulók igényei szerint meghatározni.

A képzõszerv köteles - amennyiben a tanulónak nincs tartozása a képzõszerv felé - a KÉPZÉSI IGAZOLÁS nyomtatványt (abban az esetben, ha a tanuló más képzõszervnél kívánja folytatni a tanulmányait) 3 munkanapon belül a tanulónak 3 példányban kiállítani, amelyen igazolja a tanuló addig teljesített oktatását, illetve az addig letett vizsgái idõpontját és eredményeit. A nyomtatvány 1 példánya marad az átadó képzõszervnél, 2 példányt a tanuló magával visz az õt átvevõ képzõszervhez. A nyomtatvány kiadásának kezelési költsége 8.000 Ft.

A képzõszerv köteles a tanuló panaszát meghallgatni, illetve írásban befogadni. Az iskolavezetõ a panaszt kivizsgálja, egyeztet az érintettek között, és a tanulónak visszajelez.

Adatkezelési tájékoztató

Lásd: GDPR